Firma Profili

Densi LTD. Tartı sistemleri 1995 yılında İstanbul 'da kuruldu. Elektronik tartı cihazları ve kendi markası "Densi"altında ürettiği ürünlerle elektronik tartı cihazları pazarına girmiştir.

Kısa zamanda Türkiye genelinde satış bayileri ve satış sonrası servis şubelerini organize ederek ürün ve hizmet kalitesini kanıtlamış ve sektörün ilkleri arasına girmeyi başarmıştır.

2500 m2 kapalı alan, 25000 adet/yıl üretim, teknik  altyapı ve donanımına sahip fabrika tesisi ve de konusunda uzman kadrosuyla Türkiye pazarında etkin ağırlığa sahip olan şirketimizin dış pazarlara ihracatı ise her yıl artmaktadır.

Standart tartı cihazları üretimi yanında özel amaçlı tartı ölçüm-Test-Kontrol sistemleri ve teknik projelerle çözüm paketleri sunarak endüstriyel sektörde de etkin hizmet vermektedir.

ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi altında üretim gerçekleştiren şirketimiz ticari amaçlı tarı kullanabilirliği için gerekli yasal standart, tip onay belge ve sertifikalarına(EN 45501, OIML , CE vs) sahiptir ve ayrıca Avrupa Birliği'nde otorite onaylanmış bir kuruluştan(DS) kendi ürettiği cihazlarını doğrulama (yeşil M ve CE liştirme) yetkisini de almış bulunmaktadır.

Şirketimiz müşterilerine sunduğu ürün paketi içerisinde teknik bilgi, destek, donanım ve satış sonrası hizmetleri de dahil ederek sadece ürün değil "Çözüm Paketi " sunmaktadır.Bu anlayış ile müşteri memnuniyeti ve "Densi" marka imajını en yükseğe taşımayı hedefleyen şirketimiz teknik altyapısı, bilgi birikimi ve arge çalışmaları ile " Tartının Adresi" olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Densi markasının bu aşamaya  gelmiş olmasında katkısı bulunan tüm müşteriler, satıcı bayiler ve servislerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. 


Etiketler : firma profili