Hareketli Bant Üstü Tartı Kontrol Sistemi

Check Weigher: Üretim hatlarında hareketli bir konveyör üzerinden gelen koli, kutu, torba gibi hazır paketlenmiş ürünlerin ağırlık değerlerinin ölçülerek, sonucuna göre eksik - fazla - geçerli ürünlerin ayrımını veya sınıflandırmasını yapan konveyörlü tartı kontrol sistemidir.

Ürünlerin paket büyüklükleri, ağırlıkları, istenilen ölçüm toleransları, taşıyıcı konveyör hızı gibi faktörler sistemin yapısı ve maliyeti ile direkt olarak ilgilidir. Firmaların ürün ve üretim şartlarına uygun özelliklerde tartı kontrol sistemi yapabilmekteyiz. Üretimini yapmış olduğumuz sistemler piyasada uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

Aşağıdaki formun doldurulup e-mail adresimize gönderilmesi veya üretim yerinizin ziyaret edilip şartlarınızın görülmesi halinde şartlarınıza en uygun sistem teklifi verilecektir. Etiketler : hareketli bant tartıları , bant üstü ağırlık kontrol , hareketli tartı kontrol , dinamik tartı kontrol , check weigher , hazır ambalaj tartım , hazır ambalaj tartı kontrol , otomatik tartı kontrol , üretim bandı tartı kontrol